Citroën Berlingo
1.2 PureTech Club | Navi | Airco | PDC | D-riem gedaan bij 120.000km
Direct kopen, basisprijs: € 8.745,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.745,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 144,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.749,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën Berlingo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Club | Navi | Airco | PDC | D-riem gedaan bij 120.000km |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 februari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 144.171 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 144,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.745,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N5-52-34 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services